LGBvj21-headerfoto.jpg

Programma

Plenaire sessie

Keuze uit 3 parallelsessies

10.15 Ontvangst met koffie

11.00 Welkom en intro

door moderator prof. dr. Alex Van Breedam, Supply Chain Futurist, CEO TRI -VIZOR en verbonden aan KU Leuven en Antwerp Management School.

11.05 Sustainable transformation by creating integrated value

Prof. Dr. Wayne Visser, Chair in Sustainable Transformation, Professor of Integrated Value and Academic Director of the Sustainable Transformation Lab Antwerp Management School

11.35 Roadmap to zero emission logistics

Pieter Leonard, Thematic vice-chair Sustainable Logistics Supply Chains, ALICE, neemt u mee in de recent gepubliceerde roadmap waarin de uitdaging en richting voor decarbonization staat en hoe alle stakeholders meer kunnen doen met minder.

12.00 Futureproof supply chain & logistics

Wat zijn de challenges en roadmaps in het creëren van meer transparantie en verduurzamen van de keten? We vragen het 2 vooraanstaande producenten in een interview:
Olivier Declercq, Europees directeur Logistiek support Ab Inbev
Laurence Coudroy, EMEA Medical Devices Supply Chain Program director Johnson & Johnson

12.30 Netwerklunch

1. Distributiecentrum van morgen

Met onder meer:

  • Christophe Wuyts (CEUSTERS)
  • Filip De Witte (Van Marcke EDC)
  • Jono Vanhie-Van Gerwen (Universiteit Gent imec-IDLab)
  • Frederik Gielis, Branch Manager Mainfreight Forwarding Belgium

13.30 Workshops

Kies uit 1 van de 5 workshops:

W1 Brexitproof
W2 Verduurzamen last mile transport, wat is de beste optie? [game met max. 15 deelnemers]
W3 Kunnen we gedrag in organisaties verklaren ... en beïnvloeden?
W4 Duurzaam ondernemen: what's in it for me?
W5 You've got freight! [game met max. 16 deelnemers]

2. Urban & Last Mile Logistics

Met onder meer:

  • Sara Verlinde (MOBI VUB)
  • Antoon Desmet (Knauf - Isolava)
  • Filip Goossens (On Time Logistics)
  • Mark Goossenaerts (Shipit)
  • Michaël Geeraert (GentLevert)
  • Anthony Viaene (Dropon)
  • Philippe Lovens (urbike)

3. Sustainable SC & Logistics

Met onder meer:

  • Alex Van Breedam (AMS, TRI-VIZOR)
  • Johan Proost (Ipsen en FORWARD)
  • Lennart Heip (Dow en OTM)
  • Luc Driessen (Move Intermodal)
  • Luc D'Hondt (Delhaize Group)
  • Olivier De Smedt (WeBarge)
  • Pieter Leonard (Colruyt Group)
  • 14.15 Koffie break

    14.45 Start parallelsessies

    Maak uw keuze uit 1 van de volgende middagsessies:
    1. Distributiecentrum van morgen
    2. Urban & Last Mile Logistics

    3. Sustainable Supply Chain & Logistics

    16.15 Afsluitende netwerkdrink